“Inpunitateari STOP” agiriari atxikimenduak

“Inpunitateari STOP impunidad” agiriari atxikimenduak

OROIMEN HISTORIKOA

001 Ceaqua (Coordinadora estatal de apoyo a la querella Argentina)
002 Ahaztuak 1936-1977
003 Asociación de Familiares de Fusilados de Navarra
004 Asocicación Txinparta – Fuerte de San Cristóbal
005 Amapola del Camino
006 Erriberri por la Memoria
007 Txalaparta argitaletxea
008 Memoriaren Bideak
009 Euskal Memoria
010 Altafaylla fundazioa
011 Martxoak 3 elkartea
012 Goldatu
013 Intxorta 1937 Kultur Elkartea
014 Egiari Zor
015 Txantrea Memoria
016 APDE (Asociación Pro Derechos Humanos de España)
017 Fundación Andreu Nin
018 Todos los niños robados son también mis niños
019 La Comuna. Asociación de ex-presos del franquismo
020 Asociación Nuestra Memoria por los derechos de las víctimas del franquismo

PEÑAK

021 1978ko peñen federazioa
022 Iruñeko peñen federazioa
023 Armonía Txantreana
024 Sanduzelai
025 Donibane
026 Bullicio
027 Muthiko Alaiak
028 La Única
029 Aldapa
030 Sanfermín
031 Alegría de Iruña
032 Irrintzi
033 Bronce
034 Anaitasuna
035 Oberena
036 Altsasuko peñak
037 Peña Beterri

KOLEKTIBOAK ETA KULTUR ELKARTEAK

038 Sasoia
039 Colectivo Zurbau
040 Alde Zaharra auzo elkartea
041 Askapena
042 AHT Gelditu
043 Sare Antifaxista
044 Sodepaz
045 Mundu Bat
046 Sanduzelai auzo elkartea
047 San Juan Xar Elkartea
048 Gazte Komunistak
049 Internazionalistak auzolanean
050 Emakume Internazionalistak
051 Bilgune Feminista
052 Andrea
053 SOS Racismo
054 Iruñeko gaztetxea
055 Ernai
056 Martes al sol
057 Iruñea Ciudad de Acogida
058 Plataforma Papeles Denontzat
059 Parlamento Social
060 Junta Republicana de Izquierda de Navarra
061 Kattalingorri
062 Mugarik Gabe
063 Ikasle Abertzaleak (NUP)
064 Jarauta 69 txaranga
065 Txaranga Ziripot
066 Iturrama Kantuz
067 Sumakonkausa Auzolana
068 Iruñerriko AEK-ko Irakasleak
069 Nafarroako AEK-ko irakasleak
070 Junta Bernat Etxepare
071 Plataforma de defensa del Patrimonio Navarro
072 Lugatibe
073 Zikutak
074 Kaskallueta elkartea
075 Asociación de Mayores Lacarra
076 Coro Iruña Abesbatza
077 Paris 365
078 Gaiteros Ezpelur

UDALAK

079 Pamplona-Iruñea
080 Altsasu
081 Zizur
082 Estella-Lizarra

SINDIKATUAK

083 ELA
084 LAB
085 CCOO
086 Steilas
087 ESK
088 Solidari
089 CGT

ENPRESA BATZORDEAK

090 Xilema
091 Casa de la Misericordia
092 Aspace
093 Jaso ikastola
094 San Fermin ikastola
095 Miasa
096 Nucap
097 Lácteos Navarra
098 Jardines Pamplona
099 Nafarroako Irakasle Langileen Batzordea (Comisión de personal docente)
100 Personal Administrativo y de Servicios de la UPNA

Utzi erantzuna

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude

*